Promenada nadmorska

Najludniejsze i najbardziej kolorowe miejsce w Międzyzdrojach, przy którym ulokowała się najpiękniejsza zabudowa wczasowa, a także liczne knajpki i sklepiki z pamiątkami. Na promenadzie usytuowany jest Międzynarodowy Dom Kultury, a przy nim Muzeum Figur Woskowych, Kino, Planetarium.

Góra Gosań

Najwyższe w Polsce wzniesienie (95m n.p.m) leżące bezpośrednio nad morzem, z którego można podziwiać wspaniałą i rozległą panoramę Zatoki Pomorskiej, zarysy miasta Międzyzdroje, Świnoujście i niemieckiego miasta Alhbeck. Na górę można dotrzeć jadąc 4 km na wschód od Międzyzdrojów.

Piękna plaża jest …

Niewątpliwie największą atrakcją turystyczną w Międzyzdrojach. Czysta i szeroka, przy której znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na plaży nie brakuje miejsc, w których można wypożyczyć sprzęt wodny i plażowy (rowery, deski windsurfingowe, skutery wodne, leżaki, parawany itp.).

Rezerwat żubrów

Utworzony został w 1976 roku i stanowi jedno z nielicznych na świecie miejsc, w którym żyją żubry. Obecnie większość zwierząt urodziła się na terenie żubrowiska. Ze względu na ubogie możliwości pokarmowe wolińskich borów i buczyn, żubry muszą przebywać w hodowli zamkniętej.

Woliński Park Narodowy

Położony jest na wyspie Wolin. W skład parku wchodzi przepiękne jezioro turkusowe. Najbardziej charakterystycznym elementem wolińskiego krajobrazu są nadmorskie klify (góry Gosań i Kawcza), najwyższe na polskim wybrzeżu, osiągające wysokość do 93 m n.p.m. Jest to jeden z większych parków krajobrazowych.

Molo

z którego roztacza się wspaniały widok na morze, plażę oraz na woliński klif. Obecne molo w Międzyzdrojach ma 395 metrów długości i zakończone jest przystanią dla „białej floty” oferującej rejsy statkami na wyspę Uznam do cesarskich kurortów niemieckich Albeck, Heringsdorf i Bansin oraz wycieczki turystyczne po Morzu Bałtyckim.

Adres

Dom Wczasowy Meduza

Dom Wczasowy

Międzyzdroje ul. Kopernika 12

KONTAKT

Zadzwoń do nas!

Jesteśmy otwarci przez cały rok

Zadzwoń do nas!

tel. +48 (91) 328 10 11
tel./faks +48 (91) 328 10 21
kom. +48 695 162 172

KONTAKT

Wyślij email!

Zapewniamy najszybszą odpowiedź

Wyślij email!

Email dom-meduza@wp.pl

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zarezerwuj swój pobyt!

REZERWACJA